• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Вибір інкубатора

Toshi

Активный форумчанин
Підкажіть ,будь-ласка , хтось користуеться інкубатором BEST-100 , як він в інкубаціі? Знайомий , запропонував мені цей інкубатор та я не чула про нього , чи варто його використовувати ?
У меня два шт Бест 200. Я довольна. Выводы хорошие. Если яйцо хорошее и не пересылалось НП до 100% доходит. А еще мне нравиться обслуживание. Алексею можно позвонить в любое время и он подскажет.
 
  • Нравится
Реакції: mila

Николай Калиниченко

Активный форумчанин
Уж лучше 10 квочек купить зарядить и окупится....Ктобы че не гаварил Квочка класный инк. Вес радует размеры и мыть легко и вывод хорош.:)
Абсолютно согласен.главное хорошего качества инкубационное яйцо!!!
 

alexandr

Активный форумчанин
Підкажіть ,будь-ласка , хтось користуеться інкубатором BEST-100 , як він в інкубаціі? Знайомий , запропонував мені цей інкубатор та я не чула про нього , чи варто його використовувати ?
я бачив які виробляе https://ferma.org.ua/members/libojar.489/ до інкубатора немае питань. Може вам виробить.Ціну у нього питайте. Я користуюсь Инки-450 та Инки 300. Все добре тільки удосконалити автодолив треба.Порушуючи всі принципи інкубаціі вмене вихід 90% в інкубаторі.
 
Останнє редагування:

Євгенія

Активный форумчанин
Дякую, Слава. Я, між іншим, в один час якраз хотів написати книжку по курівництву, бо майже всі книги, написані на цю тему ( в усякому разі ті, що я читав) написані "від теоретиків", тобто людей, які вчились цьому спеціально і знання яких здебільшо направлені на вирощуванні курей на великих птахофермах, відповідно й поради такі, що не можна примінити у приватному птахівництві. Не здивуюсь, якщо ці люди (часто кандидати й доктора с/г наук) не виростили вдома жодної курки. Хотілось написати книжку "від практика" і я навіть почав її писати, але... потім подумав, хто її буде читати, та й закинув цю справу...Крім того, хотілось зробити щось гарне - на гарному папері, з гарними фото, а врешті це буде дороге задоволення і мало хто захоче таке купити. Так я подумав...:)
Пройшло 3 роки. Де книжка? Я б теж купила, а то на своїх помилках вчусь. І чого я раніше на цей форум не потрапила? Вже сезон закінчується, а я б ще щось ,,висиджувала,,. Старший син сміється, що ,,ви з татом зовсім поїхали на своїх курях-качках,, Проте в гуртожиток щотижня курочку чи качечку і кілька десятків яєць бере , як сам каже - щоб скоріше їх винищити. Наївний...
 

Сергій

Ветеран форума
Пройшло 3 роки. Де книжка? Я б теж купила, а то на своїх помилках вчусь.
Книжка тут, на форумі... Якщо зібрати в одну купу всі мої пости (половина - корисних:)) і всі фото, то якраз книжка б і вийшла б... Залишиться тільки зверстати, видрукувати... Цікавий варіант - електронна книжка. Легко ділитись, не треба зайвих витрат на папір тощо... Правда, автор від цього нічого не отримує...:)
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі