1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Вибір інкубатора

Тема в разделе "Инкубация", создана пользователем PAVA, 22 июн 2014.

1. НАТАЛКА

НАТАЛКА Активный форумчанин

Симпатии:
    148
    Баллы:
    43
    я поняла, спасибо))) а пробная закладка - это как ? это первый раз положить яйца, которые не жалко (если что ) испортить ??
  2. иваныч

иваныч Активный форумчанин

Симпатии:
    190
    Баллы:
    43
    У мене теж такі інкубатори але з теном і в усіх по різному у середині гуляє температура, десь місцями більше двох градусів десь менше до двох градусів,точно можу сказати що повний інкубатор коли з часом розберетись закладати смислу нема ,бо всеодно будуть вилуплятись в тих місцях де буде правильна температура.Приблизно не 80 а десь 45 можна спокійно закладати.але коли розберетись самі з часом в які місця.
    НАТАЛКА нравится это.
  3. НАТАЛКА

Симпатии:
    148
    Баллы:
    43
    а вы температуру какую выставляете? или меняете её в течении инкубирования?
  4. Євгенія

Євгенія Активный форумчанин

Симпатии:
    460
    Баллы:
    63
    У мене лампова Квочка без наворотів, вентиляторів і т.д. багато років, не жаліюсь, для себе вистачає цілком. Коли купували, то продавець порекомендував таку, бо лампочки можна поміняти швидко і дешевше, але ттт поки всі заводські стоять.
    До стінок впритул не кладіть яйця, при охолодженні міняйте місцями крайні і ті, що всередині. Коли пропадає світло, то обкладаю грілками з водою, одіялами, колись до кумів на другий кінець села возили і то повилазили, гірше було тільки з тими, що вже ось-ось мали лупитись.
    Сергій и НАТАЛКА нравится это.
  5. НАТАЛКА

Симпатии:
    148
    Баллы:
    43
    спасибо, Евгения)) скажите , а как часто местами менять, с середины перекладывать на края? и какую температуру вы ставите?
  6. Євгенія

Євгенія Активный форумчанин

Симпатии:
    460
    Баллы:
    63
    Кожного разу при повороті (якщо маю час - 2 рази в день, ні - то раз) стараюсь міняти місцями середні з крайніми, щоб більш менш рівномірно прогрівались. Температуру тримаю 37.8 для курчат, 38 для каченят, в моєму інкубаторі вихід буває від 80 до інколи 100% від тих яєць, що дожили до виводу. Мабуть це ще залежить від якості самих яєць.
    НАТАЛКА нравится это.
  7. иваныч

иваныч Активный форумчанин

Симпатии:
    190
    Баллы:
    43
    Перші 3дні 38,2 потім 38 і остані три дні 37,7 я роблю так,щось приблизно так інструкція рекомендує.
    НАТАЛКА нравится это.