1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Вибір інкубатора

Тема в разделе "Инкубация", создана пользователем PAVA, 22 июн 2014.

1. Romashka

Romashka Активный форумчанин

Симпатии:
    682
    Баллы:
    93
    Ось, вислали, так процес виглядає сьогодні....

inku1.JPG
    inku2.JPG
    inku 4.JPG
    inku5.JPG
    Сергій, Elena 123, Дианка и ещё 1-му нравится это.
  2. Romashka

Симпатии:
    682
    Баллы:
    93
    З інкубатором ще придбав також обігрівач від Brinsea, то вже гріє...

inku3.JPG
    Татьянка, Elena 123, Дианка и ещё 1-му нравится это.
  3. Romashka

Симпатии:
    682
    Баллы:
    93
    Так він виглядає...

inku6.JPG
    і є у них вроді на 20, 35 і 50 ціпок.
    Роман70, Сергій, Євгенія и 2 другим нравится это.
  4. Romashka

Симпатии:
    682
    Баллы:
    93
    В загальному з інкубатором вроді усе супер.... температура ОК, вологість кажуть набирає моментально і тримає суперово...... З квочкою вийшло трішечки гірше... сиділа добре, висиділа, але трьох вчора-сьогодні задопкала...:(...буває, і перша вроді також двох.... якісь в тому плані агресивні у мене маранихи... хоча по життю ручні і спокійні:). Але нічого, хай підсохнуть і я їй втюхаю штук 20, хай водить.... А, і ще один цікавий момент... брекелі після надкльову вилуплювались дуже швидко, швидше від усіх..... говорять що за якісь хвилини.... Марани з тих кругліших більших яєць- більші, але наразі вроді вилупилось лише 3....
    Євгенія и Дианка нравится это.
  5. Romashka

Симпатии:
    682
    Баллы:
    93
    Частина тих що гріються..

inku7.JPG
    inku8.JPG
    Татьянка, GRA, Євгенія и 3 другим нравится это.
  6. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.640
    Баллы:
    113
    Прикольна річ, в кращому випадку - забавка, в гіршому - "бесполєзна" (українського аналогу не знайшов) у господарстві. Виглядає прикольно, такий собі аналог квочки, але, щоб нею користуватись, всі курчата мають бути приблизно однакового розміру. Якщо ж у вас (як часто буває у мене) одночасно лупляться бентамки і великі кури, то курчата бентамок спиною вже не дістануть до верха кришки з обігрівом і залишаться без обігріву. Наступне. Курчата ростуть день від дня і потрібно за цим слідкувати, щоб, шляхом підкручування ніжок піднімати панель з обігрівом вище кожного разу. Тобто, додаємо собі роботи: пропустили підняти - курчата туди вже не можуть влізти, підняли занадто високо - їм не вистачає обігріву. І наступне, саме цікаве - через пару днів курчата почнуть вилітати (застрибувати) на платформу, будуть срати на неї і, крім того, що це буде псуватись її естетичний вид, то ще й буде поширюватись запах нагрітого курячого посліду. Це - штука для тих, хто сидить вдома, і курчата біля нього і він (вона) може щопівгодини стежити за станом курчат, витирати ганчірочкою панель чудо-квочки.
    Slonik нравится это.
  7. Romashka

Симпатии:
    682
    Баллы:
    93
    Ви, пане Сергію, хороший критик!) І це є добре, таких потрібно!!!. Я попробую в декількох словах розказати про цю 'чудо- квочку'. Ви тут помилились, як на мене, повністю!... Вона і не як забавка і не як безполєзна... , а дійсно прикольна корисна річ і гіпер проста у користуванні і навіть у економіі... Найперше іі не потрібно піднімати щодня, можна виставити чуть вище... вона гріє добре і вниз, тобто на курчат, а навіть як і підкрутити, то займе від пару секунд до хвилини на усі чотири ніжки.... Ви ж своім курчатам щодня даєте істи і пити, то , якщо потрібно можна і пару секунд стратити на ніжки.... А інше, з курячим послідом, також ви в даному випадку не праві... Усе продумано і дуже легко і супер зручно... Є спеціальні пластикові насадни для захисту основного корпусу... вони є двох модифікацій.. одна має розміри периметра і з чотирма дирочками по кутах, яка просто лягає зверху і легко знімається і чиститься, а корпус чистий, а друга можифікація по периметру така сама тільки як дах будинку і ціпки взагалі не можути вискочити на верх бо зісковзують зразу вниз як з похилого даху будинку:). А навіть якби фірма цього не передбачила, то можна просто вирізати кусок клійонки на периметер і настромити зверху на ніжки....;). Так що якось так. Як на мене то супер штука , яка є продумана і максимально спрощена для користування... плюс і не енергозатратна... думаю дальше нікуди:)
  8. Mihalich61

Mihalich61 Ветеран форума

Симпатии:
    3.104
    Баллы:
    113
    Хорошая идея обогрева , даже на открытом пространстве. (ИМХО) Мне понравилась регулировка высоты.
    Та не надо прискмпываться , ИК пленку применить для обогрева и влепить в подобную конструкцию и всё гуд.
    Romashka нравится это.
  9. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.640
    Баллы:
    113
    Ну, кожен же дивиться на річ із своєї "дзвіниці":) Для мене система має бути проста і максимально "дуроустойчива", бо в мене нема зайвого часу. Я собі ввімкнув брудер на 2 лампи (зараз 1), поклав туди їжу, поставив воду, вкинув курчат і пішов на цілий день з дому. В брудері є зони тепліша і холодніша, і курчата вибирають собі, що їм комфортно. Нічого не треба підкручувати, наставляти, знімати, очищати тощо. Про вирощування малих курчат на відкритому повітрі за допомогою такої штуки взагалі не йдеться. Для мене це забагато ризиків - від дощу, відключення електроенергії (пропав контакт десь) до котів, сорок, щурів тощо. Це хто весь час вдома і має багато вільного часу, може з цим бавитись. Я виказав свою точку зору і від вчора вона не змінилась - для мене це річ бесполєзна і я б її не те що не купив би, а не взяв би і в подарунок.stoppng Але, якщо комусь подобається - чому ні:) Про насадки прикольно:) Вони-то знімаються і чистяться, але вони ж нагріваються:D Ви ж не будете їх чистити щопівгодини:) Отже, весь час від одного очищення до іншого по приміщенню, де ця штука стоїть, буде розповсюджуватись запах нагрітого курячого посліду:D:D:D Але пробуйте. Може, через тиждень-два використання у Вас вже не буде такого захвату цією штукою:D
  10. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.640
    Баллы:
    113
    Михалич, там вже все є і нічого додатково "вліплювати" не треба. Це хіба самому зробити по такому принципу, тоді да.