1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Вибір інкубатора

Тема в разделе "Инкубация", создана пользователем PAVA, 22 июн 2014.

1. Mihalich61

Mihalich61 Ветеран форума

Симпатии:
    3.136
    Баллы:
    113
    Да , совершенно верно. Но стоит денег , а у НАС такого нет (ибо будет стоить как инкубатор).
    Сама идея познавательна
    Вот то то и то.
    Не зря Китайцы покупали старые журналы Моделист конструктор и Сделай сам. Теперь они "умные".
    А по деньгам - ОДИН брудер будет равен таким ПЯТИ или СЕМИ - девайсам.
    А по затратам , т. е сделай сам или купи , то вообще ОДИН к ДЕСЯТИ.
  2. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.769
    Баллы:
    113
    В мене брудер майже нічого не коштував. Бруски, ДВП, сітка, 2 лампочки, проводу 1,5 м. Робота... По грошам майже нічого, а служить вже багато років... Але я не агітую:) Купуйте (робіть) девайси:)
  3. Mihalich61

Симпатии:
    3.136
    Баллы:
    113
    ????? [​IMG]
  4. Romashka

Romashka Активный форумчанин

Симпатии:
    742
    Баллы:
    93
    Так, звичайно, кожен на усе дивиться із своєї "дзвіниці"..... І я Вас в протилежному не переконую.... Це Ваша думка! Та і із своєї "дзвіниці" можуть дивитися багато людей, для прикладу, на запорожець, москвич, рено і мерсидес і кожен має право на своє бачення і свою думку!!! Але факти будуть незмінні....:). Я Вам просто констатую по факту і в жодному випадку не наполягаю та і не хочу щоб Ви міняли свою думку....:). Отже, ця система є гіпер проста і максимально "дуроустойчива", на неї не потрібно жодного зайвого часу. Я собі вмикаю прилад в брудері , кладу туди їжу, ставлю воду, курчат і іду на цілий день з дому (так як і Ви ;)) (Я зара не вдома, але пишу замість своїх від свого імені..). Звичайно, в брудері, де стоїть прилад - назвемо квочка, буде зона під нею тепліша і а все решту - холодніша, і курчата вибирають собі, що їм комфортно. Нічого не треба підкручувати ( виняток 1 раз на пару днів, займе в сумі яких 20 секунд...), наставляти, знімати, очищати ( є спеціальний ковпак -насадка, який запобігає попаданню курчат на дах...) тощо. Насадки знімаються і чистяться, не нагріваються :D., прилад, не для того щоб обігрівати навколишнє середовище, а для обігріву курчат , як під квочкою..:D Їх, насадки, не потрібно чистити ні щопівгодини, ні взагалі, якщо поставити пірамідо-дахоподібну... вона буде завжди чиста:) ну хіба будуть прилітати горобці в брудер в гості і спеціально *бомбити* її з повітря:D:D:D.... тоді так, прийдеться почистити:(. Та і Ви щось дуже наполягаєте , що буде розповсюджуватись запах нагрітого курячого посліду...... звідки Ви це придумали..... це лишень послід маленьких ціпок, а не ляпцюх корови:D... Та і ще одне, Ваші лампи лише гріють, чи також і світять??? І коли світять, то Ви їх на ніч виключаєте??? Чи вони світять цілодобово створюючи не нормальні не природні умови? Бо в моєму варіанті ніч - ніч , день - день..... І лампи в брудері у Вас напевно більш загально обігрівають, а в мене прилад більш точково, як курка в природньому середовищі, що я думаю більш сприяє для природнього відбору і здорового росту і розвитку ціплят.....:) Та і напевно Ваші лампи більш енергозатратні, ніж моя *квочка*:).... Я лише написав своє бачення по факту....не прибільшуючи і не применшуючи;). А Вам однозначно дякую за Ваші критики і поради!!!
    Євгенія и Віктор Боровець нравится это.
  5. Матоляк

Матоляк Активный форумчанин

Симпатии:
    209
    Баллы:
    43
    Доброго Дня
    Можливо Не по темі .
    Але ж всеодно цікаво .
    Впершу Чергу дозвольте привітати з Новоприбувшими в рядах Вашого "Пташиного Царства" .
    По друге яких Порід і забарвленнь ці Диво Малята? :)
    Відносно "Обігрівача для Курчат" якщо ж можна звісно ж дізнатися, де саме Ви такий преобрели?
    Спасибі за Всі Чітко Надані Відповіді .
  6. Romashka

Симпатии:
    742
    Баллы:
    93
    Дуже дякую за вітання!!!:) Ці малята таких порід і забарвлень ( наскільки я знаю що так би мало бути...) : Маран чорно-мідний, Араукан дикий окрас, Китайська шовкова двох окрасів- червоний і дикий, Брекель срібний. Звичайно можна:) .. Обігрівач для курчат брав у Франціі. Так як і інкубатор і яйця. Все поіхало до дому разом.... Надіюсь чітко дав Вам усі відповіді?
    Євгенія нравится это.
  7. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.769
    Баллы:
    113
    Про послід маленьких ціпок... Це в залежності від кількості ціпок...:) І да, вони мають тенденцію до збільшення розмірів і, відповідно, до збільшення "купок", які вони продукують:) Ну, не треба прибирати, то не треба, я ж не наполягаю, а лише припускаю...:D Лампи світять і гріють цілодобово. Може, це й не природньо, але чи завдає шкоди курчатам, я не знаю, ніде такої інформації не зустрічав. Більше того, це дає змогу курчатам харчуватись також вночі, що, можливо, сприяє їх росту і розвитку. Мінус - курчатам доводиться спати при лампах. Можливо, це якось негативно вплине потім на їх довголіття, або нервову систему, не знаю. Практикую це вже багато років. Щодо енергозатратності, можливо. Треба дивитись характеристики приладів.
  8. Romashka

Симпатии:
    742
    Баллы:
    93
    Не знаю чи курам шкодить, але людині точно шкодить... згідно з досліджень інституту сну доведено, що нічний сон має бути в повній темряві....бо наявність світла блокує вироблення гормону мелатоніну, соматотропіну ... нехватка яких призводить до зниження імунітету.... і як наслідок, самі розумієте- хвороби.... Тут трошки про мелатонін, якщо комусь цікаво....
    Мелатонін виконує багато різних функцій, включаючи і регулювання циклу сну. Він виробляється вночі в шишкоподібної залозі, що розташована в мозку.
    Вночі мелатонін:
    Підтримує серцебиття та кров’яний тиск.
    Розслаблює сітківку.
    Сприяє вивільненню вільних радикалів.
    Залоза посилає гормон по всьому тілу, і він синхронізується із серцебиттям. За нормального рівня мелатоніну, людина добре висипається і відпочиває за ніч.
    Основна проблема з цим гормоном виникає, коли рівень його знижується. Це зазвичай трапляється, коли людина перебуває у стресі, погано харчується, веде сидячий спосіб життя або використовує забагато штучного світла уночі. А у Вас вроді не забагато світла вночі, а тотально нон стоп..... Але ще раз кажу... кожен має свою думку, своє бачення і свої можливості.... Я просто написав у всіх постах вище свою думку і своє бачення і нікому його не навязую... :);)
  9. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.769
    Баллы:
    113
    Це да, в мене нон-стоп... І часом для дорослих курей теж...:(
  10. Mihalich61

Симпатии:
    3.136
    Баллы: