1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Внимание Внимание КИДАЛОВО.

Тема в разделе "Хочу продать", создана пользователем Grifon, 25 мар 2019.

 1. Сергій
  Offline

  Сергій Ветеран форума

  Сообщения:
  7.593
  Симпатии:
  8.386
  Баллы:
  113
  Адрес:
  м.Київ
  Я не знаю, як і де це прописано в законі, але я чув навпаки, що всяка інформація, яку Ви виставляєте у відкритих джерелах (в інтернеті) - ті самі фото, стають відразу загальнонародною власністю, якщо Ви окремо не наголосите, що забороняєте її поширювати без Вашої згоди. Якщо ж Ви нічого не напишете, а просто опублікуєте фото Вашої курки, інші люди мають право його використати в своїх цілях і це не порушить Ваших авторських прав.
  mila и Токоферол нравится это.
 2. irena24
  Offline

  irena24 Активный форумчанин

  Сообщения:
  733
  Симпатии:
  641
  Баллы:
  93
  Трошки не так...все що ви добровільно поширли у відкритих джерелах і не зазначили обмежень інші мають право використовувати лишень приватно, для себе. Тобто я можу спокійно скачати фото ваших курей виставлені в інтернеті, якщо ви не вказали що це забороняєте чи дозволяєте лишень напр, з поміткою авторства. Я можу зберігати їх у себе, поставити їх собі заставкою на компютер чи що мені там в голову прийде з ними зробити. Але все виключно для особистих некомерційних цілей (наприклад хочу любуватись :) чи вивчати породи курей :) ).. Але я не можу використовувати ваші фото з комерційною метою..І те що фото виставляють 'для прикладу/для наглядності ' є прихованою але рекламою. Навіть розповідати про породи курей іншим з використанням ваших фото в ідеалі я не можу певний термін часу поки зображення вашого авторства не стане вважатися загальнонародною власністю...через 70 років. Чи поки ви не напишите і не продасте мені книгу чи поки ви не опублікуєте статтю для загального ознайомлення (то я повинна буду лишень ваше авторство зазначити). І те такі фото можна лишень з ознайомчою, освітньою чи культурною метою використовувати із вказанням авторства, а аж ніяк не для реклами ... Звичайно наша судова система лишень посміється якщо до них подібна справа потрапить. І вимагати компенсації у нас реально лишень якщо ви зареєстрували ваше авторське право, тобто маєте документ що ця фотографія зроблена саме вами і ви хочете 10 грн за кожне її використання в чужому оголошенні. Але формально це порушення закону. У нас якщо фото ваших курей покажуть в рекламі по телевізору і нічого вам не заплатять то можна пробувати судитися, а за фото в приватних оголошеннях поки що це не реально.
  Последнее редактирование: 15 апр 2019
  TOTI, Вовчик, Сергій и 3 другим нравится это.
 3. Запорожец
  Offline

  Запорожец Ветеран форума

  Сообщения:
  1.100
  Симпатии:
  1.616
  Баллы:
  113
  Адрес:
  Запорожье
  Вот так а что дальше применять думайте паново заранее!
 4. mila
  Offline

  mila Активный форумчанин

  Сообщения:
  188
  Симпатии:
  167
  Баллы:
  43
  Всё это актуально... ЕСЛИ! Указано авторство! Если фото подписаны, если у вас закрытый акаунт и кто-то взломал и воспользовался вашими АВТОРСКИМИ фото... НО.. загуглите фото кур - их миллионы, не известно чьих и нигде не указано, что воспользоваться ими, в каких-либо целях, запрещено! Могу согласиться, что выдавать чужие фото за свои, это свинство..)) Но, когда честно признаёшься, что фото рекламное - никакого криминала в этом нет))
 5. mila
  Offline

  mila Активный форумчанин

  Сообщения:
  188
  Симпатии:
  167
  Баллы:
  43
  Если докажут, что это ИХ фото)))
 6. НАТАЛКА
  Offline

  НАТАЛКА Активный форумчанин

  Сообщения:
  163
  Симпатии:
  148
  Баллы:
  43
  Адрес:
  Днепр
  как по мне, то человек, уверенный в качестве своего товара, никогда не поставит фото из интернета. А с радостью и гордостью выставит свои фотки. А если нет, то стоит задуматься, стоит ли...
 7. Сергій
  Offline

  Сергій Ветеран форума

  Сообщения:
  7.593
  Симпатии:
  8.386
  Баллы:
  113
  Адрес:
  м.Київ
  Якраз це, мені здається, не проблема. Хай мене підправлять айтішніки, якщо щось не так зараз напишу... В кожного створеного файла у властивостях записана дата його створення і ім'я (цифрове чи таке) хто створив. Крім того, по деталям фото можна теж зрозуміти, що це, наприклад, було знято у моєму вольєрі чи хліві. Ну і дата публікації. Шукається пост чи стаття, де фото було опубліковано вперше. Сама рання публікація матеріалу і належить, як правило, автору. Коротше, довести авторство фото, я думаю, не проблема, якщо цим займатись.
 8. Сергій
  Offline

  Сергій Ветеран форума

  Сообщения:
  7.593
  Симпатии:
  8.386
  Баллы:
  113
  Адрес:
  м.Київ
  Дуже часто і не знайти так просто автора того чи іншого фото. Найбільш вдалі фото перепощуються сотні разів в різних країнах і щоб відшукати автора ще треба постаратись. Автор, як правило, не знає, яка подальша доля його фото після того, як опублікував його 1 раз. Але уявимо, я хочу використати якесь фото, став шукати автора, а він живе в Австралії...Я йому пишу (знайшов його емеіл адресу): чи можна я використаю Ваше фото в рекламі своїх курей. Він пише: ні. Що далі? Якщо я використаю його фото, він про це ніколи не дізнається, якщо дізнається, думаю, позиватись зі мною з Австралії (та й з України) не буде. Тому... фото - це найменша шкода, яку можуть заподіяти авторським правам. Ось у нас пісні (світові хіти) переробляють, просто пишуть свої тексти на чужу музику і, зовсім не сумніваючись, виконують їх зі сцени. І нічого...:)
  Последнее редактирование: 16 апр 2019
  mila, Роман70 и НАТАЛКА нравится это.
 9. Сергій
  Offline

  Сергій Ветеран форума

  Сообщения:
  7.593
  Симпатии:
  8.386
  Баллы:
  113
  Адрес:
  м.Київ
  Та да... Тут, мабуть, більше питання не в етичності чи неетичності використання чужих фото при продажі свого товару. А в тому, що, розміщуючи чужі фото в своїй рекламі, ви відразу відкидаєте частину потенційних покупців. Я, наприклад, ніколи не зателефоную, якщо бачу в оголошенні фото з інету. І таких, як я, досить багато. Тому, використовуючи чужі фото в своїх продажах, ви просто зменшуєте об'єм своїх продажів...
 10. Sash 72
  Offline

  Sash 72 Осваивается на форуме

  Сообщения:
  5
  Симпатии:
  12
  Баллы:
  3
  https://www.olx.ua/obyavlenie/polosatyy-kohinhin-IDtNW8Y.html#ce81dc33f0 Ось, звичайний приклад: продаж полосатого кохіна... Головне фото зроблене мною особисто, є ще фото цього півня в інших ракурсах. Для прикладу поставив на Аватар...Фото 2011 року, звичайно, півня в живих вже немає. В оригіналі фото інше, в оголошенні пошопили фон. Можливо, ця людина є,навіть, на форумі. Не знаю. Якщо озвучити свої претензії, результат буде однаковий: а,в мене такий самий,схожий... Ні, ти шо, це моє фото... З однієї сторони, так, приємно, що твій півень комусь подобається, з іншої, в конкретному випадку, людина, яка подала це оголошення, є проф., фотографом, і, думаю, йому не важко, при вмінні фотографувати і, якщо, дійсно в нього є полосаті кохи, зробити свої фото. Без претезій з мого боку, показав, попередив, вказав...
  TOTI нравится это.