• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Вскрытие показало!

Сергій

Ветеран форума
.
Я тоже многое не ем .Одних сразу убираю , других после потрошения .Очень интересная темка о еде больной птицы получится , вам как специалисту и карты в руки !!!
Нууу...Я ж не спеціаліст з ветеринарної медицини...В мене є товста книжка, яка називається "Болезни птиц", там по деяких хворобах написано, що можна їсти птицю, яка захворіла. Але це треба визначати, яка хвороба, робити розтини тощо. На побутовому рівні я б їв птицю, яка ще вчора була здоровою, а сьогодні погано себе почуває, а також не схудлу і без виражених ознак патології. Як фаховий вірусолог, скажу, що 30-хвилинне кип'ятіння вбиває всіх вірусів і бактерій, тобто, при варці знищується все і таку птицю можна згодовувати також тваринам.
 

Slavik

Ветеран форума
У нас цыгани заберают все что подохнет, и кушают и ниче им нет а яб таке не ив то точно, мне нормальное мясо птицы не лезет в душу не то что больное или дохлое...stoppng
 

Олег---

Ветеран форума
Ну незнаю...в мене півник куріпчасто-голубої брами в дитинстві перехворів Мареком...потім нормальний був, навіть курей топтав...і от недавно впав на ноги...але кукурікав, їв, і навіть курей парував би якщо б йому допомогти на них вилізти...ги-ггг...ну от я його зарізав і в неділю їв і його і бульйон з нього....поки що живий-здоровий...вже четвертий день....якщо довго не буду заходити на форум - знайте що птицю перехворівшу мареком їсти не можна..ги-гггг. :)
 

Олег---

Ветеран форума
О, Сергій Ви як вірусолог порадьте чим можна обробити приміщення, щоб вбити в ньому всі пташині віруси... Хочу курчат переводити в інше "заразне" приміщення і боюсь що вони почнуть хворіти тими всіми хворобами...
 

Сергій

Ветеран форума
Ну незнаю...в мене півник куріпчасто-голубої брами в дитинстві перехворів Мареком...потім нормальний був, навіть курей топтав...і от недавно впав на ноги...але кукурікав, їв, і навіть курей парував би якщо б йому допомогти на них вилізти...ги-ггг...ну от я його зарізав і в неділю їв і його і бульйон з нього....поки що живий-здоровий...вже четвертий день....якщо довго не буду заходити на форум - знайте що птицю перехворівшу мареком їсти не можна..ги-гггг. :)
От і випала нагода спробувати браму ще раз...:) Ну як, смачніший суп, ніж з сільської курки?
 

Олег---

Ветеран форума
От і випала нагода спробувати браму ще раз...:) Ну як, смачніший суп, ніж з сільської курки?
Нічого особливого в смаку не помітив... курка як курка... вже писав про це.... А стосовно противірусних препаратів для дизінфекції що можете порадити?
 

Сергій

Ветеран форума
О, Сергій Ви як вірусолог порадьте чим можна обробити приміщення, щоб вбити в ньому всі пташині віруси... Хочу курчат переводити в інше "заразне" приміщення і боюсь що вони почнуть хворіти тими всіми хворобами...
Дивлячись із чого зроблене приміщення...В ідеалі стіни, стеля і підлога мають для початку добре митися - бетон, плитка тощо. Якщо приміщення з дерева, то вірус звідти не викурити нічим, хіба спалити приміщення, чим би не обробляв, все одно частина вірусів залишиться. Є багато хімічних засобів для дезинфекції приміщень, але я хімію не люблю, бо трохи травишся й сам в процесі обробки та після. Використовую ультрафіолетову лампу - вбиває все. Але з нею треба бути обережним - не дивитись на лампу під час її роботи (через скло можна), бо випалює сітківку ока і - прощай зір. Треба слідкувати, щоб сторонні люди або діти не зайшли у оброблюване приміщення. Якщо цікавитимуть хімічні засоби, я напишу пізніше...
 

Solnce_vsem

Ветеран форума
Болезнь Гамборо вирусного происхождения, поражающая преимущественно цыплят 2-15 недельного возраста и характеризующаяся поражением фабрициевой сумки, нефрозом, внутримышечными кровоизлияниями и диареей.
DSC04396.jpg DSC04401.jpg DSC04407.jpg DSC04413.jpg
 

Олег---

Ветеран форума
А яка це хвороба? Курка нормально їла, не худа, тушка нормальна жовтенька, але не зажиріла. Правда була менш рухливою. більше сиділа на місці. Коли розрізав живіт - там була рідина(як звичайна вода). Яєць не було (дуже маленькі зародки тільки). І печінка з білим нальотом...типу як покрита білою плівкою (без пухирців і набряків), а кишки ві яукоюсь плівкою зчеплені. Ось фото:
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі