1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Хаскі

Тема в разделе "Собаки", создана пользователем Домашня міні ферма, 2 сен 2016.

1. Домашня міні ферма

Домашня міні ферма Активный форумчанин

Симпатии:
    595
    Баллы:
    93
    Сибірський хаскі — порода собак, заводська спеціалізована порода, отримана американськими кінологами у 30-х роках 20-го століття, як їздова собака.
    Сибірський хаскі — термін «хаскі» спочатку позначав самих ескімосів, так їх називали працівники Гадсонс Бей Компані. За іншою версією назва породи пішла від слова "хрипкий", що пов'язано із тим, що хаскі рідко гавкають. Це середнього розміру робочий собака. Його характерний алюр рівний і гармонійний. Він відмінно виконує свою початкову функцію в упряжці, перевозячи невеликий вантаж на середній швидкості на значні відстані. Це незвичайно розумні тварини. Хаскі не люблять самоти. Ці собаки відчувають себе дуже добре в компанії з людиною або іншим собакою. Залишені одні в квартирі або на задньому дворі, з нудьги хаскі можуть стати руйнівниками. Вони доброзичливі і товариські, але все таки не треба забувати, що призначення цих собак — тягнути. Улюблене заняття для їздового собаки — бігти в упряжці, ці собаки не мають інстинкту охороняти. Хаскі чудово уживаються в групі собі подібних, строго дотримуючи законів ієрархії. Сутички між собаками служать лише для з'ясування стосунків. До незнайомих собак за межами своїх володінь хаскі найчастіше просто байдужі. Хаскі абсолютно позбавлений запаху і за вдачею незвичайно охайний. Шерсть Хаскі не вимагає особливого догляду, її досить вичісувати раз на тиждень, щоб собака виглядав гарно. В сибірських хаскі буває одна особливість, що відрізняє їх від більшості інших порід, — блакитні очі. Завдяки своєму темпераменту, витривалості, несприйнятності до захворювань і відмінної пристосовності до різних кліматичних умов хаскі використовують не лише як першокласного їздового собаку, але і як прекрасного компаньйона, готового супроводжувати власника в подорож на дуже далекі відстані.
    Петр77, Воху-Мана, Vanya и 4 другим нравится это.
  2. Воху-Мана

Воху-Мана Активный форумчанин

Симпатии:
    164
    Баллы:
    43
    Ну раз темку создали, тогда и я своих покажу)))

qldoqtisU1U.jpg
    Лорд+Леди.jpg
    cyBhlfnrxXA.jpg NAAcGNXbu0Y.jpg 5CKmfuwZrVo.jpg
    Анюта, julyюлия, Solnce_vsem и 8 другим нравится это.
  3. Воху-Мана

Симпатии:
    164
    Баллы:
    43
  4. Воху-Мана

Симпатии:
    164
    Баллы:
    43
    Ну и немного домашних фоток))
    DSC_0049.JPG Фото0170.JPG
    Анюта, Solnce_vsem, sabrina и 4 другим нравится это.
  5. Воху-Мана

Симпатии:
    164
    Баллы:
    43
  6. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.600
    Баллы:
    113
    Я колись дуже хотів хаскі...прям аж снилось воно мені....а потім начитався, що воно, вибачаюсь за вираження: дурне як мішок картоплі....В гори з ним не підеш, бо воно не має інстинкту дому(господара) - побіжить в ліс і не вернеться... що воно риє цілі окопи на газонах просто від скуки.. погано піддається дресировці..... і важко спеку переносить... і передумав... та й очі без фотошопу не такі вже і блакитні...швидше брудно-білі.
    Vanya нравится это.
  7. Воху-Мана

Симпатии:
    164
    Баллы:
    43
    :):):) Так смешно читать отзывы "начитавшихся" )))) Вы еще за были добавить, что хаски воооообще не лают, а если лают, то это помесь))) и еще, что коричневых хаски не бывает, это тоже помеси)))) А не пробовали пообщаться с породниками, поехать в несколько питомников, посмотреть, пообщаться с собаками и с заводчиками? На заборе тоже много чего пишут, и Вы всему верите? ;) Я занимаюсь этой породой уже 12 лет и почему-то за все это время ни одна собака не убежала, да и на севере, откуда произошла порода, почему-то они от каюра никуда не деваются, только моих три щенка живут в лесхозах у лесников, а началось с лесника Макаровского р-на, а потом и коллеги себе взяли, потому что видели как себя ведет и работает собака "без инстынкту дома". И как Вы объясните работу по 6-7 съемочных часов "погано пиддающихся дрессировке" собак? А миллион видео на ютьюбе работы дрессированных хаски, которой позавидуют овчарки не удосужились найти? А рытье ям, так это скажите спасибо, что только ям, и только рытье. Любое животное не зависимо от вида и породы требует внимания, а купить "голубоглазую инрушку" для красоты и не уделять должного внимания и нагрузок, так любой с ума сходить начнет, это вина хозяина, ведь Вы правильно заметили "ВІД СКУКИ", так кто же лекарь хозяину, чт его собака скучает ;) И так я могу писать и говорить бесконечно долго. А прочесть отзывы людей, которые понабирали голубоглазых собачек, да подешевле, "бо то ж дорога собака, а мени документи не треба", хотя и с документами хватает как я называю "украинского разлива", когда целью заводчика является только нажива на голубых глазках, а не племенная работа, а потом "собаки тупые", "злые" и т.д. Я думаю, что этот момент Вами как человеком связанным с селекцией (по скольку Вы на этом форуме) должен пониматься прекрасно ;) Так что судить о породе по отзывам ленивых хозяев собак с голубыми глазами (не все что с голубыми глазами это хаски) это самый настоящий ПОВОД отказаться от мечты, увидеть плохое, видимо, оказалось приоритетней желания найти что-то хорошее, а как следствие выйти на ответственных заводчиков и питомники и уже давно наслаждаться обществом гордого но не навязчивого, безумно привязанного к хозяину, думающего хаски, такого какими они есть на самом деле. И дело тут совсем не в глазах, хаски, ведь, и кареглазые и разноглазые и с мраморной радужкой бывают, хаски это не только глаза, это в первую очередь ЛИЧНОСТЬ, не служака как овчарка, не самостоятельный элемент как кавказы и азиаты, не зависимая от человека малявка как декоративные породы, ЭТО РАВНОПРАВНЫЙ ПАРТНЕР ЧЕЛОВЕКА, который при хорошем происхождении и правильном воспитании дает несравнимые ощущения, что общяешся с личностью, а не просто с собакой. Дай Вам Бог когда нибудь ощутить это чувство, искренне желаю!!!
    sabrina нравится это.
  8. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.600
    Баллы:
    113
    То добре, раз так...може тоді повернусь до мрії про хаскі...
    Ви, як досвідчена заводчиця породи скажіть будьласка таке: якщо я піду з дорослим хаскі в похід в гори (без стежок, в повну глушину, напролом лісом, через потічки вбрід) і не буду привязувати того хаскі до себе - він буде іти разом зі мною і не втече в ліси? Бо повідомлення про "відсутність інстинкту дому" було головним критерієм, який переконав не заводити хаскі. До того ж побачив кілька повідомлень в місті на дошках оголошен, що втекло хаскі...і вирішив, що це правда.
  9. Yaryna

Yaryna Активный форумчанин

Симпатии:
    308
    Баллы:
    63
    Можна я відповім? Не буває собак дурних як мішок картоплі, бувають такі господарі. Інтелект собаки не залежить від породи, а від виховання. Якщо, прив"яжете, або посадите в вольєр, то розуму там не буде. Якщо будете водити з собою повсюди, розмовляти з собакою, робити, щоб вона кожен раз переживала якись досвід, досліджувала нові місця, тоді і собака буде розумна.
    Порода звичайно дуже багато значить, там свої особливості, різні швидкості реакцій, але головне виховання.
    Я також коли брала акіту, начиталася різного, і те, що котів вбивають, і птахів, і дресуються погано, і про втечі. Страшно було аж до дрижаків. Навіть господарі, в яких брали щеня співчутливо посміхалися, коли ми розказували, що в нас є кури.
    Але вже півтора року, не можемо натішитися. Кури всі живі, кіт живий і не доторканий))) Гуляємо без повідця по полях і лісах і не втікла. Так, вона не біжить за тобою, не заглядає в рот, як службова собака, в неї свої справи на прогулянці, відбігає дуже далеко, але завжди повертається.
    А розум повірте там є. Деколи аж дивно.
    sabrina, Воху-Мана и razan нравится это.
  10. Yaryna

Yaryna Активный форумчанин

Симпатии:
    308
    Баллы:
    63
    Воху-Мана, в Вас дуже красиві собаки:)