• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Хочу купить цыплят Араукана

inneska

Осваивается на форуме
Хоча б 10 курчат, для початку.
якого окрасу і віку у Вас є?
 

Сергій

Ветеран форума
В мене процес поки що тільки почався, курчата лише недавно стали лупитись, але тепер вони будуть лупитись кожного тижня:) Окрас є різний - дикого, чорні (між ними трапляються зозулясті) і такого бежевого кольору (курочка як виросте, буде як пшенична, півник - ближче до дикого). Я пізніше фото всіх окрасів викладу у темі "араукана", поки що там є тільки мої фото чорних. Сподівають, пізніше будуть і голубі (голубий півник вже майже дорослий). Перших курчат хочу залишити собі, а далі - приймаю замовлення:) Курчат продаю від 7-10 денного віку, щоб вони трохи зміцніли перед переїздом до нового власника. Так що дивіться, визначайтесь і... будемо розводити араукан:)
 

inneska

Осваивается на форуме
Хотілося б курчат різного кольору, чи так не можна?:) І напишіть ще, будь ласка ціну.
 

Сергій

Ветеран форума
Хотілося б курчат різного кольору, чи так не можна?:) І напишіть ще, будь ласка ціну.
Все можна:) Просто якщо будете потім їх розводити, то або треба буде розсаджувати по кольорам, або вийдуть такі кольорові суміші...:) Це вже буде на Ваш розсуд... 7-10 денне курча - 60 грн, старші - дорожчі.
 

inneska

Осваивается на форуме
Добрий день, Сергію! То що у Вас вже можна замовити курчат?
 

Сергій

Ветеран форума
Ок. Зробимо. Зараз щось там лупиться, якщо буде замало, доберемо з наступного виводка (через тиждень. Без араукан Вас не залишимо:)
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,293
Новий користувач
bohdan77
Угорі