• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Хочу купить яйце Кобб 500

Raiska

Осваивается на форуме
Вже потрібне яйце Кобб 500. 60 шт. Або підкажіть де можна купити у перевіреного постачальника

PAVA

Moderator
Команда форума
м.Рівне,вул.Біла,магазин "Господар",від 15 лютого.тлф 431982

PAVA

Moderator
Команда форума
А ви щось про них знаєте? Звідки яйце? Перепродують? Вони можуть переслати новою поштою? Є зміст дзвонити їм?
Знаю,що власник,теж перепелятник-куровод,порядна людина.Спілкуємось.Магазин торгує к\кормом.Завозить щовесни пташенят.Має гарно оформлені торгові площі для малечі.
Повторюсь,сама не брала,а бачила їх у ЛАРИСИ.Гарні були і чисті МГ,виросли великі.Більше знає звісно вона.
Ні звідки возить,ні ціни не знаю.Там напевно лише пташка,а не яйце.

LIBojar

Ветеран форума
Нужен КОББ 500, ну в смысле яйцо. Может кто что подскажет.
2016-05-16_16-56-43.png Никто не сталкивался?

LIBojar

Ветеран форума
Созвонился с Броварами, яйцо Бориспольское т.е. Украинское, КОББ 500, Вася с приятным женским голосом оказался Людмилой, вес яйца 45-50 гр.(КОББ 500), выводимость 50-55 % и если сильно повезет то может быть и 60%. При чем оплод 99%... непонятно...

stas13slv

Форумчанин
Созвонился с Броварами, яйцо Бориспольское т.е. Украинское, КОББ 500, Вася с приятным женским голосом оказался Людмилой, вес яйца 45-50 гр.(КОББ 500), выводимость 50-55 % и если сильно повезет то может быть и 60%. При чем оплод 99%... непонятно...
А цена какая?

irena24

Активный форумчанин
Такі самі цифри мені озвучували минулого року якесь підприєство у Львівській обл. (не памятаю назву)...по укр. Кобб виводимість 50-55%, по завезеному 70-80%, але й ціна була 8 грн і 18 грн

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,325
Пользователи
1,990
Новый пользователь
Nadin
Сверху