• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Араукана. Курчата.

Сергій

Ветеран форума
Можу продати 5 курчат араукани - 3 чорних і 2 голубих. Курчата вивелись вчора. Ціна від 1 до 14 днів - 80 грн/шт. Фото тут не публікую, думаю, всі вже надивились на моїх араукан в темі. Самовивіз (Київ) з ящиком з грілкою, поки холодно, не висилаю.
 

Руслан

Активный форумчанин
. Самовивіз (Київ) з ящиком з грілкою, поки холодно, не висилаю.
Сам з себе сміюсь, кого що болить))) Прочитав: "Самовивіз (Київ) з ящиком з гОрілкою, поки холодно, не висилаю." Сиджу і думаю, ніхр..на собі у Сергія сервісnailbiting.
 

Петр77

Активный форумчанин
Теж подумав: ніфіга собі маркетинговий хід. Курчат можна не показувати а горілку то можна було б. :Dtrollpng
П.С. Тема вроді не болить, хіба закралася у підсвідомость.:)
 
Останнє редагування:

Сергій

Ветеран форума
Нууу... хто як може, так і просуває свою продукцію...:);):D:D:D До речі, добавилось ще одне голубе курча:) Тепер 3 чорних і 3 голубих:)
 

danyou

Форумчанин
Здравствуйте. Я хочу цыплят. Но на следующую неделю, сейчас не получится забрать... Можно забронировать?
 

Сергій

Ветеран форума
Доброго дня. Можна. Тільки скиньте мені в пп Ваші контакти (ім'я, телефон) для зв'язку.
 

Сергій

Ветеран форума
Сьогодні курчата поїхали до нових господарів. Вірніше, нові господарі приїхали хз скільки км, щоб їх забрати. Сподіваюсь, ці курчата принесуть людям, що їх взяли, позитивні емоції:) Всім дякую за обговорення темиkisspng
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,196
Користувачі
2,293
Новий користувач
Mariia
Угорі