• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

ГУДАН

PAVA

Moderator
Команда форуму
Як я і думала,перелиняв і вписався в стандарт.
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
IMG_20160426_163310.jpg Зозулькині дітки.
Перші двадцять яєць Гудана,всі до одного ,поклала під квочку.Сиділа старанно.А за тиждень до виводу знайшла її зранку копошкающуся в підстилці..Типу-я тут ні до чого.Коли встала,ніхто не знає.Я до яєць,а вони холоднющі.:(
По жіночому трохи пустила сльозу і вирішила їх покласти в інкубатор.Безглуздо,але єдине,що придумала в ту мить.
Овоскопування показало що оплод 80%.Лишалось так трохи безнадійно чекати що буде.І ось-вони таки вивелись!!!Тринадцять!Жваві,гарнюні.
ПС.Горе-мамка вернулась до сім*ї,ніби і не ходила нікуди.Безстидна!
IMG_20160426_163310.jpg
 
Останнє редагування:

sash

Активный форумчанин
Очень хорошо , что Вы не отчаялись !
Никогда не нужно сдаваться !
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Трішки відправила яйця і вже ростуть дітки Гудана в Україні.Почала виводити собі.Ось перші години життя
н1.jpg
Оплод непоганий як на сніжну зиму без прогулянок-80%,виводимість теж нічогенька як на Квочку нову необкатану 70%.
Сезон 2018 відкрито.
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Можна прослідкувати як велась селекція по окрасу на протязі трьох років.
2015рік
g1.jpg
2016 рік
н5.jpg
2017 рік собі не лишала з відомих причин,але півника з того виводу забронювала собі.
2018рік
н3.jpg
н4.jpg
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Отам на останньому фото видно зірку цього виводу.Надіюсь то буде півник.В нього навіть підпух сірий,плюсни чорні.Стандарт допускає і світлі і темні плюсни.Зверніть увагу на якісні фаланги.
Тепер чекатиму коли появляться гребінці.Хоча досі всі півники були з правильними метеликами.
 
Останнє редагування:

Користувачі в мережі

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,197
Користувачі
2,294
Новий користувач
МакБес
Угорі