• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Інкубаційне яйце Домінанта

serega UA

Moderator
Команда форуму
Значиться так. Розмовляв сьогодні стосовно закупівлі яйця домінанта.
Домовились на 22 лютого(Пн) ,попередньо ще буде созвон будемо уточнювати кількість 19 лютого(Пт). Мені озвучили ціну у вісім (8) гривень за штуку, але сказали можлививий варіант- дешевше. Кольори всі що є на сайті.
Пропоную бажаючим приєднатись. Зверху в ціні мені нічого додавати не треба. Можливі варіанти доставки: самовивіз( підвезу на вокзал і т.д.), Нова Пошта або інший перевізник. В кого які питання задавайте...
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Сергій,ти неправий відносно відмови від комісійних.Це важка ПРАЦЯ організовувати колективне замовлення.Плюс бензин.
Зрештою,справа твоя.Думаю кожен форумчанин може самостійно кинути гроші зверх вартості замовлення.Скільки не шкода.:)
Дякую дуже тобі,що ти взявся за цю потрібну справу.
 
Останнє редагування:

LIBojar

Ветеран форума
Да serega UA, судя по всему я в доле, но до соберу разобранный инкуб. и отзвонюсь. Если что где то на соточку рассчитываю.
 

Balu

Активный форумчанин
буду во вторник получать яйцо с чернигова- беру у Алексея -встречаю маршрутку на лесной- так проще не доверяю я сейчас нов.поч.
сегодня проверил на оплод" своих" яиц;:;: пока из 10- 10- !
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Я так розумію,Сергій живе в Ніжині,це Чернігівська область.Тобто йому найближче з усіх нас поїхати на "Поліські курчата" і особисто взяти там яйце для себе і для всіх бажаючих форумчан прямо з фабрики.Це звичайна практика на форумах.Потім він ,згідно ваших побажань,відправить вам яйце зручним для вас перевізником.
Пишіть Сергію,замовляйте,вказуйте свої координати.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,196
Користувачі
2,293
Новий користувач
Mariia
Угорі