• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Мільфлер.

таня

Активный форумчанин
Бачу, в тему ніхто не заходить, хтось тримає мільфлерів? В мене курочка несеться. Вони самі висиджують, чи треба в інкубатор закладати?
 

Сергій

Ветеран форума
Бачу, в тему ніхто не заходить, хтось тримає мільфлерів? В мене курочка несеться. Вони самі висиджують, чи треба в інкубатор закладати?
Не хочеться псувати теми, але ніби нема такої породи. В усякому разі в стандартах я її не знайшов. В американському стандарті вона називається BELGIAN BEARDED d'UCCLE BANTAMS, в британському - BARBU D'UCCLE, a Millefleur - це один із окрасів, що перекладається з французької (Mille fleur) - "тисяча квітів". Так поетично французи назвали окрас, який називається у нас "ситцевий". Але вони бувають і інших окрасів, то тоді вже буде не мільфлер (ситцеві), а, наприклад, порцелянові. В книзі Шмідта і Пролла ця порода називається "Мохноногая карликовая". Слава Богу, росіяни не переклали її як "Мільфлєр". Не буду навіть звертатись до модераторів, щоб переіменували тему, вони всі повідомлення читають, захочуть - перейменують, ні - то буде у нас нова порода, якої в світі нема - "Мільфлєр:)"
Щодо другого питання... То бентамки майже всі добре насиджують, щоб вони не насиджували - це, скоріше, виключення, ніж правило...
 

таня

Активный форумчанин
В Польщі їх називають якось -лапчатка-, в Голландіі-sabelpoot, в Німеччині, можливо, ще якось по іншому. На всіх російських і українських сайтах вони -мільфлери. Просто в нас їх знають під цією назвою, небачу змісту щось міняти.
 

Светлана

Ветеран форума
Я не втрималась і теж завела собі таких ципок. Мріяла про них більше року. У мене будуть лимонні, хай тільки виростуть...
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,196
Користувачі
2,293
Новий користувач
Mariia
Угорі