• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Напольний метод содержания перепелов

Kusto

Активный форумчанин
а куда они неслись?
П.С. сорри за дилетантский вопрос, на пол или в специально отведенные места? Просто хочу к весне попробовать перепелов
 

serega UA

Moderator
Команда форуму
а куда они неслись?
П.С. сорри за дилетантский вопрос, на пол или в специально отведенные места? Просто хочу к весне попробовать перепелов
читайте уважно початок повідомлення 14-42 дні, починають нестись мінімум з 42 дня
 

Kusto

Активный форумчанин
а, блин.. это промежуточный вариант размещения
 

Сергій

Ветеран форума
А мені подобається таке...:) При бажанні можна і далі так залишити...Яйця трохи не зручно вибирати, а для птиці добре...
 

serega UA

Moderator
Команда форуму
А мені подобається таке...:) При бажанні можна і далі так залишити...Яйця трохи не зручно вибирати, а для птиці добре...
розповім одну невеличку історію: минулого року, навесні одна жіночка замовила у мене 50 шт двомісячних несучок з доставкою за місто. Коли привіз пташок дещо здивувався, в приміщенні куди ми їх занесли не було жодної клітки. Зайвих питань не задавав. Через декілька тижнів жінка замовила ще. Привіз, знову здивування, перепілки бігають по приміщенню вільно, на таких собі підставках стоять бункерні годівнички, на підставках вакуумні поїлки з трилітровими банками причому по декілька штук, на підлозі товстий шар сіна см так15 мінімум, стоїть купальня з піском не перепелятник КУРОРТ. А саме головне по периметру оці такі собі перепілки нарили в сіні дірки майже нори і всі гуртечком несуть туди яйця.
Жіночка на моє запитання відповіла, що вони з чоловіком тиждень вдома, а тиждень працюють у столиці, тому такі умови проживання перепілок......

МОРАЛЬ:
Скільки б досвіду та знань не було б у Вас за плечима, ніколи не беріть за аксіому, що тільки так і ніяк інакше ЕКСПЕРЕМЕНТУЙТЕ;)
 

cfif

Ветеран форума
Напольный метод в Японии практикуется уже давно,у меня перепела жили в помещении с попугаями с вольером на улицу,в верху много попугаев в низу перепела,чувствовали себя отлично.
 

Сергій

Ветеран форума
розповім одну невеличку історію: минулого року, навесні одна жіночка замовила у мене 50 шт двомісячних несучок з доставкою за місто. Коли привіз пташок дещо здивувався, в приміщенні куди ми їх занесли не було жодної клітки. Зайвих питань не задавав. Через декілька тижнів жінка замовила ще. Привіз, знову здивування, перепілки бігають по приміщенню вільно, на таких собі підставках стоять бункерні годівнички, на підставках вакуумні поїлки з трилітровими банками причому по декілька штук, на підлозі товстий шар сіна см так15 мінімум, стоїть купальня з піском не перепелятник КУРОРТ. А саме головне по периметру оці такі собі перепілки нарили в сіні дірки майже нори і всі гуртечком несуть туди яйця.
Жіночка на моє запитання відповіла, що вони з чоловіком тиждень вдома, а тиждень працюють у столиці, тому такі умови проживання перепілок......

МОРАЛЬ:
Скільки б досвіду та знань не було б у Вас за плечима, ніколи не беріть за аксіому, що тільки так і ніяк інакше ЕКСПЕРЕМЕНТУЙТЕ;)
Це - дуже гарна історія. В таких умовах і птиця здоровіша, і продуктивність в неї краща, і для господаря мало мороки. І мораль гарна:) Я собі теж колись хотів зробити такі умови для курей, щоб майже не втручатись в їх життя:) Але, поки що, не зробив. Для цього потрібно будувати і накритий вигул, щоб хижаки не залізли, а я ще не зробив...
 

Adamenko

Активный форумчанин
Дуже цікава історія, а для ока як приємно бачити птицю не в клітках, єдине що яйця збирати важче та під ноги треба дивитися :).
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,196
Користувачі
2,293
Новий користувач
Mariia
Угорі