• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Бентамки

yabelka35

Ветеран форума
Ну вот, пошла фоткать, а вторая курица несётся в ящикеo_O;:;:вобщем вышло такє яке вийшло, неумею я фотографировать толково, в ящик за второй не полезла_IMG_000000_000000.jpg _IMG_000000_000000.jpg
 

Сергій

Ветеран форума
Тююю... Хто ж так курей фотографує?trollpngsnaphappypng А залізти у вольєр, взяти табуреточку, поставити півня на табуреточку, світла дочекатись правильного, не яскравого, відзняти 50 кадрів і залишити 1-2...:) Треба, щоб всі захотіли таких курей і відразу записались в чергу на яйце... :D;)А так шось там бігає за сіткою, а шо - хз...:) Півень шо, голоногий?nailbiting Чи це я так бачу?
 

yabelka35

Ветеран форума
Петух лохмоногий, даже очень;:;:;:;::rolleyes:то так видится наверное;:;:ну на табуретку разве шо приклеить его нужно будет:D,бегать лень за ними по загону, и так сыпанула жменю зерна под ноги чтоб к сетке поближе прибежали, а вторая не вылезла из ящика,значит несётся, как соберусь яйца продавать тогда уже буду как то фоткать со всех сторон:p:Dтут бы себе хоть налупить как то:confused::p;)bawlingpng
 

Сергій

Ветеран форума
А для чого їм шишки у вольєрі, вони з них, як шишкарі, насіння видовбують?:eek: Хз, бентамка-то алатайська, може, на Алтаї вони звикли харчуватись серед сосен і ялин...:rolleyes:
 

Сергій

Ветеран форума
Петух лохмоногий, даже очень;:;:;:;::rolleyes:то так видится наверное;:;:ну на табуретку разве шо приклеить его нужно будет:D,бегать лень за ними по загону, и так сыпанула жменю зерна под ноги чтоб к сетке поближе прибежали, а вторая не вылезла из ящика,значит несётся, как соберусь яйца продавать тогда уже буду как то фоткать со всех сторон:p:Dтут бы себе хоть налупить как то:confused::p;)bawlingpng
Та поки ти зберешся яйця продавати, в тебе вже має бути список бажаючих із 30 чоловік:);) Рекламу зараз треба робити, а не тоді, як яйця лишні будуть... Вчи тебе, вчи...:D:D:D
 

Сергій

Ветеран форума
Петух лохмоногий, даже очень;:;:;:;::rolleyes:то так видится наверное;:;:ну на табуретку разве шо приклеить его нужно будет:D,бегать лень за ними по загону
В мене кури, як мене бачать, то навіть із сідал злазять і біжать мене вітати...:D:D:D По вольєру йдеш, а вони за ногами, як собаки...:D:D:D І бігати не треба:) А чому? Бо я їм даю варені яйця:D Поки яєць не дасиш, будуть бігати за ногами:) Потім теж бігають, але я їх вже розганяю:)
 

yabelka35

Ветеран форума
А для чого їм шишки у вольєрі, вони з них, як шишкарі, насіння видовбують?:eek: Хз, бентамка-то алатайська, може, на Алтаї вони звикли харчуватись серед сосен і ялин...:rolleyes:
:p:p:pyawn
Шишки то для дєкору:p:D,в этом загоне фазаны раньше были,фазанов в больший перебазировала,а сюда бентамок;:;:;:;:
 

yabelka35

Ветеран форума
В мене кури, як мене бачать, то навіть із сідал злазять і біжать мене вітати...:D:D:D По вольєру йдеш, а вони за ногами, як собаки...:D:D:D І бігати не треба:) А чому? Бо я їм даю варені яйця:D Поки яєць не дасиш, будуть бігати за ногами:) Потім теж бігають, але я їх вже розганяю:)
А у меня не бегут,к рукам не очень идут,захожу так разбегаются, а если куры ещё лемет поднимают так петух ещё и на спину заскочить может...защитничек нашелся:Dyawn
 

yabelka35

Ветеран форума

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,196
Користувачі
2,293
Новий користувач
Mariia
Угорі