• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

БРУДЕР

индикатор

Активный форумчанин
потихеньку стартує сезон курчат.
записуйтесь на брудера і клітки поки нема шаленої черги.
Предоплата не потрібна, я надсилаю з оплатою на пошті.
Не дивлячись на поступове повзуче зростання цін я намагаюсь тримати на рівні (після де-яких часів ненавиджу слово "стабільность")
Добавлена фото-інструкція поетапного збирання.

Для замовлення треба письмово або СМС або на форумі дати адресу - місто, № складу НовПошти, Прізвище і ім"я отримувача, телефон.
 

Polimerec

Осваивается на форуме
День добрый.Скажите,я можно ли использовать данный брудер для мускусных утят.
 

Віктор Боровець

Активный форумчанин
Ще одне суттєве зауваження - ця тема започаткована мною для реклами брудерів власного виробництва, а для обговорення взагалі брудерів різної конструкціі є інша тема.
https://ferma.org.ua/forums/brudera.45/
А з приводу цього брудера, що на фото - має дуже багато суттєвих недоліків, і незрозуміла ціна. Та і ціна взагалі не має значення при такій конструкції - тільки з доплатою від продавця хіба-що...
Я не полінувався і зайшов на вказаний сайт - це виявився мій знайомий -Влад, особисто до нього в мене немає проблем, але вироби - повне сміття. Спробуйте втасувати 100 курчат на площу 0,5м.кв, ... далі розповідати не можу бо сміх давить
дякую за коментар, я видалив своє сповіщення, взявши до уваги ваші зауваження, але ще одне питання, а інкубатори , які пропонує даний Влад - теж повне сміття?
 

индикатор

Активный форумчанин
інкубатори малої ємності пінопластові - їх складно зробити гіршими ніж є - пінопластова коробка однакова для всих. Використана електроніка - може мати якусь різницю, але то треба випробовувати. Саме цю модель я не стикався.
У мене на хазяйстві є пінопластовий малий - Лелека-8 Черкасського виробництва. Працюе років 4, але поміняв електроніку на "Ліну" з плавним регулюванням (вона точніша ніж штатний прилад)
Влад ставить електроніку власного виробництва з "релейним виходом" тоб-то "вкл-викл", це дае ступінчасте регулювання з помилкою +- від заданої Т.
Легше склеїти коробок з будівельного щільного пінополістиролу (кольоровий) та придбати "Ліну"
 
Останнє редагування:

индикатор

Активный форумчанин
День добрый.Скажите,я можно ли использовать данный брудер для мускусных утят.
Ні для качок не підійде - там годівниця з малим зазором під курячий дзьоб - качки їдять не так і поїлки такі качкам не підійдуть. Треба спеціальні ніпеля для качок - вони то є в интернеті, але замовлень на качок було мало і я не комплектував.
 

Polimerec

Осваивается на форуме
Ні для качок не підійде - там годівниця з малим зазором під курячий дзьоб - качки їдять не так і поїлки такі качкам не підійдуть. Треба спеціальні ніпеля для качок - вони то є в интернеті, але замовлень на качок було мало і я не комплектував.
Спасибо.
 

DNK

Ветеран форума
Хочу замовити укомплектований 2-секційний брудер з підставкою-столиком і піддонами з нержавійки 96х50х40см
стойка-2.JPG
Контактні дані в особистому повідомленні
 

Бортник

Ветеран форума
Що, тема ще жива? Номер телефону можна давати? Бо люди дуже цікавляться...
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,196
Користувачі
2,293
Новий користувач
Mariia
Угорі