• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Генетика и селекція різних порід курей

Сергій

Ветеран форума
Мені колись один знайомий вет. лікар з Гаврилівської птахоферми казав таке, що можна (створити) курку тобто породу яка буде коштувати шаленних грошей, отож завдяки цьому форуму я хочу у Вас всіх не байдужих запитати - таке можливо чи ні ??? Дякуватиму за відповідь... . :cool:
Теоретично можливо. Але, це справа не одного року і над цим цілі інститути працюють. Але, створити - це лише півсправи (півбіди :)). Наступні - це продати за великі гроші:) Бо ніхто не хоче платити великі гроші, всі хочуть на шару:)
 

Сергій

Ветеран форума
А з приводу інтуітивної селекції птиці, хотілось би знати у кого які думки чи підходи в плані найпростішої, примітивної і нехай хоч далеко не в ідеалі але селекції для покращення показників птиці у власному подвір'ї ??? :cool:
Це навіть простіше, ніж Ви собі уявляєте. За декілька років селекції можна отримати дуже пристойний результат.
 

Сергій

Ветеран форума
Колись одна бабуся казала таке, щоб курі гарно неслися, потрібно шукати півня на якому будуть присутні три кольори і я для себе тоді так зрозумів, що курі (дочки) які потім з'являться у цього півня, відносно не погано нестимуться. .
Доньки того півня з великою ймовірністю (але не точно) матимуть в своєму оперенні 3 кольори :D Ось це і все. Колір оперення ніяк напряму не пов'язаний з продуктивністю.
 

Юрій S

Ветеран форума
Доньки того півня з великою ймовірністю (але не точно) матимуть в своєму оперенні 3 кольори :D Ось це і все. Колір оперення ніяк напряму не пов'язаний з продуктивністю.
Може, та бабуся казала, базуючись на спостереженнях саме свого стада. Але оці безглузді "мудрі" поради бабусь так дістали: "з маленьких яєць виводяться курочки, а з великих півні", "з гостреньких яєць виводяться півники, а з округлих курочки", "підсипати квочку треба тільки в жіночі дні - середу, п'ятницю, суботу, неділю - тоді буде більше курочок", "яєць під квочкою має бути тільки непарна кількість", "щоб була тверда шкаралупа, кури повинні клювати камінчики", "курчатам давати пшоно і варене яєчко", ну і всякі "ліки" та методи типу перцю і горілки від інфекцій, одеколону і шкарпетки на голову для агресивної квочки... :)
 

Юрій S

Ветеран форума
А, ще одне желєзне правило забув: "якщо курча з хвостиком, буде курочка, а якщо без хвостика - стопроцентний півник" :) І контрольний в голову аргумент: "Дитино, мені восімсят років, а це мене ше моя бабця навчила" :)
 

Romashka

Ветеран форума
А, ще одне желєзне правило забув: "якщо курча з хвостиком, буде курочка, а якщо без хвостика - стопроцентний півник" :) І контрольний в голову аргумент: "Дитино, мені восімсят років, а це мене ше моя бабця навчила" :)
То усе сон білої кобили... ;:;:
 

Romashka

Ветеран форума
Може, та бабуся казала, базуючись на спостереженнях саме свого стада. Але оці безглузді "мудрі" поради бабусь так дістали: "з маленьких яєць виводяться курочки, а з великих півні", "з гостреньких яєць виводяться півники, а з округлих курочки", "підсипати квочку треба тільки в жіночі дні - середу, п'ятницю, суботу, неділю - тоді буде більше курочок", "яєць під квочкою має бути тільки непарна кількість", "щоб була тверда шкаралупа, кури повинні клювати камінчики", "курчатам давати пшоно і варене яєчко", ну і всякі "ліки" та методи типу перцю і горілки від інфекцій, одеколону і шкарпетки на голову для агресивної квочки... :)
Яєць під квочкою має бути тільки непарна кількість... o_O o_O o_O від цього взагалі ані йоти не залежить :) це простий закоренілий забобон.... а тим більше ці бабусі напевно християни і в таке вірити це взагалі маячня повна! Для прикладу я в грудні купив умисно 8 яєць під шовкову... бо 9 було забагато, а 7 замало... 6 штук вилізло як пити дати!!! Одне яйце було зіпсуте, а ще одне не змогло проклюнутись... А от проти пшона і вареного яєчка я нічого не маю проти бо до усього іншого також додаю і ці продукти і вони ідуть їм на користь...
 

Ishtvan

Активный форумчанин
Доньки того півня з великою ймовірністю (але не точно) матимуть в своєму оперенні 3 кольори :D Ось це і все. Колір оперення ніяк напряму не пов'язаний з продуктивністю.
Сподіваюсь на де що інший результат, думаю можливе навіть розчеплення кольорів, тобто частина дочок може бути коричневих (глиняних), частина сріблястих і ще одна чорних - можливо й помиляюсь ???
 
Останнє редагування:

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,197
Користувачі
2,294
Новий користувач
МакБес
Угорі