• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Шовкова(Silkie)

Юрій S

Ветеран форума
От саме це я хотів запитати, чи хто знає що це за окрас і чи він підпадає під якийсь стандартний окрас чи то шось так собі... Хоча я і сам назвав це курчатко ще з 2-3 тижневого віку березовим... І так як таке за окрасом мені попалося вперше і дуже сподобалось саме тому я і залишив його собі.... А ще, бо чув колись, не знаю чи правда, що лавандовий має щось спільного з березовим.... А так як у мене лавандовий півник, то я собі надумав що щось в тому є... :rolleyes: :rolleyes:;:;::)
Думаю, це така "масть", як у котляревської породи, але шовковість робить її ніби розмитою.
 

Romashka

Ветеран форума
Думаю, це така "масть", як у котляревської породи, але шовковість робить її ніби розмитою.
Та ні, там вроді трохи інакше... Потрібно почекати напевно ще яких зо 2 місяці і думаю що колір уже себе повноцінно проявить...
 

Romashka

Ветеран форума
А у шовкових знову почалося поповнення!.. :) ;:;: ще вчора з вечора і сьогодні уже повним ходом.... Цього разу мараниха мама.. :) та і вона третя хто на цих яйцях сидить... Перша так сиділа твердо, що віддала життя за дітей... :( Тоді на початку якраз були дні сильної жари а вона сиділа безпробудно і напевно від перегріття і спраги..... я недогледів! .... треба було на мус побільше скидати з гнізда... моя вина! шкода просто хорошої курки без будь чого матеріального... померла не в гнізді а на вулиці.... виглядала виснаженою... (у нас тоді поза 40*С було...) Друга- мараниха, якій перекинув яйця була трохи неспокійна, то через неї кури та і вона роздусили 3 яйця які усі були плідні та і з живими гарними зародками... тому від неї яйця відразу забрав та і віддав ще одній... то та уже успішно догріває... уже більшість вилізло, ще 2 чи три проклюнуті і вроді 2 яйця ще цілі.... так що усе іде добре! :);:;:
 

Romashka

Ветеран форума
Правда не у всій своїй красі.... трохи переопірюється... ;:;::rolleyes:
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,197
Користувачі
2,294
Новий користувач
МакБес
Угорі