• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Утки Каролинка

Борис

Активный форумчанин
Продаются экзотические утки породы Каролинка сформированные пары собственного разведения. Цена пары 1200-1600 гр . в зависимости от возраста . В наличии лишние самцы утки Каролинки цена 500 -600 гр. возможен обмен самцов на другую птицу.каролінка-2.jpg
 

Олег---

Ветеран форума
Я ото собі думаю може то завести каролінок і мандаринок... місця багато їм не треба...хм... на півнів брами не цікавить обмін?...і де Ви знаходитесь, якщо таки надумаю заводити?
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Продаются экзотические утки породы Каролинка сформированные пары собственного разведения. Цена пары 1200-1600 гр . в зависимости от возраста . В наличии лишние самцы утки Каролинки цена 500 -600 гр. возможен обмен самцов на другую птицу.Переглянути вкладення 7190
Але ти,Борис,і спокусник!З самого ранку і так заморочену жінку пантеличиш.А ще друг називається...banghead
 

Алёна72

Победитель нашего конкурса
Алла,Ви так і шукаєте Івану Дмитровичу роботу...
 

Олег---

Ветеран форума
Я не знаю чи встигну погуляти по калушу 7 жовтня... Бо ми з Осмолоди на Калуш, звідти зразу на Львів ...в нас в групі люди спішать один на поїзд до Харкова інший на поїзд на Херсон...а ще ж до Львова треба добратись... ну а я не кину ж їх серед дороги :)... Якось обовязково заїду...мені ж не далеко...ще й друг в Калуші живе - Саша Тутов.... А Ви подумайте чи не хочете каролінок чи мандаринок на браму поміняти....
 

Борис

Активный форумчанин
Давай перейдемо на ти - я ще дуже молодий якщьо порівняти з Всесвітом :) . Якшьо вийде заїжай у гості .На рахунок обміну давай зізвонимся і щьось придумаем можу навіть привезти у Львові буваю дуже часто тел.-0677863179
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,196
Користувачі
2,292
Новий користувач
bohdan77
Угорі