• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Потрібна порада досвідченого собаківника.

НАТАЛКА

Активный форумчанин
Ох, аж страшно стало... Спасибо, это очень полезная информация для меня. Я ещё её несколько раз перечитаю, подготовлюсь и надеюсь, что всё будет хорошо. Думаю, что ещё куча вопросов возникнет. Ещё раз благодарю за помощь)))
 

mila

Активный форумчанин
Окситоцин колется 1 мг/60 кг веса, это для женщины! И, только, после родов! Применяется Оксотоцин, если были тяжелые, затяжные роды и плохо отходит плацента.
 

mila

Активный форумчанин
Эклампсия, это последствия не долеченного рахита в детстве... При беременности материнский организм "тратит" большое к-во кальция для "построение" скелета плода, после родов, ещё, большее к-во кальция поступает в молоко, а если в "этом" организме, изначально был недостаток кальция, это приступы Титании у рождённых и Эклампсия у беременной или роженицы. Поэтому профилактику Эклампсии нужно делать ДО беременности!!! Все искусственные витамины организмом не усваиваются))) Это легко определить по -запаху "отходов" жизнедеятельности - витамины "выходят" в неизменном виде.. ))) Только, полноценное питание и солнечные ванны)) Нужно сдать кровь на РН и спать спокойно) Самое большое содержание кальция в твёрдых сырах и твороге... При родах, ни в коем случае, НЕЛЬЗЯ колоть спазмолитики, это прекращает схватки! Нош-па относится к спазмолитикам)
 

irena24

Активный форумчанин
Ну..інструкція ця від досвідчених собаківників і ветом скоригована, висить на форумі кінологічного союзу з 2008 року, народ нею активно користується, відгуки хороші, і я нею користувалася кілька раз. Щодо людини я згіна з вами, але для собак проблема еклампсії не пов'язана з рахітом. Раніше просто рекомендували залишати 5-6 цуценят максимум а решту усипляти, тому еклампсія була рідкістю. Якщо намагатися вигодовувати всіх цуценят, то під час вигодовування бажана профілактика еклампсії, бо якщо на побудову скелету ще вистачає, то потім ще багато кальцію іде в молоко.
Ношпу при родах моїй колов вет коли першим йшло крупне цуценя і ніяк не народжувалося для розслаблення шийки матки, в рекомендованих дозах схватки не припиняються. До речі ношпу і роженицям зараз колять...
Взагалі собаки (особливо якщо це крупні робочі породи, а не декорація) чудово самостійно народжують без сторонньої допомоги. Так що тут немає чого боятися. Але краще мати те чим можна допомогти під рукою про всяк випадок, і знати коли це нормальний родовий процем а коли уже бігом до вета, особливо якщо до вета швидко добратися проблематично
 
Останнє редагування:

mila

Активный форумчанин
"Раньше" больше 4-х щенков под сукой не оставляли - 2 соска на одного щенка! Но, это правило соблюдалось при союзе, с 90-х годов деньги перестали "пахнуть" и мы имеем то, что имеем... И сами же страдаем.. А, Экламсии не было, вернее, крайне редко была, потому что кормили собак натуралкой, а не спрессованным комбикормом и щенки не вырастали рахитиками, т.к. выкармливались сукой до 2 месяцев, получая молока вдоволь))
 

НАТАЛКА

Активный форумчанин
Спасибо большое за советы! Я так в основном вроде поняла. Сейчас для профилактики эклампсии что ей давать? Может кальций в таблетках? И мне не понятно в каком месте и когда перерезать пуповину. И когда она уже перерезана, что с ней делать? обработать чем- то?
 

НАТАЛКА

Активный форумчанин
И ещё, нужно делать узи или рентген? Я переживаю, что там кто-то останется, а схваток не будет, а я буду думать, что она уже всех родила.
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Перш за все заспокоїтися.В мене народжувала вівчарка породиста сама.Без допомоги і фармпрепаратів.
Кальцій ...лише давали сир,квашене молоко.Кормили м'ясом.
До малюків не торкалися.Вже потім просто з цікавості через пару днів брали на руки.Вона нам довіряла.
Ну а чуть пізніше ...караул як кормити їх треба!
Дуже виручали перепела.Назбирали їх сердечок,печінку,шлуночки.І звичайно яйця.
 
Останнє редагування:

irena24

Активный форумчанин
Давати кальцій в таблетках під час вагітності не варто, цуценята ще в середині можуть вирости крупнішими і з міцнішими кістками, собаці буде важче народити. Зараз краще кальцієвмісні продукти- творог, кефіри, яйця. Без 'штучного' кальцію. А кальцій в таблетках уже після родів.
На пуповині є місце де вона природно стоншується і коли сука активно вилизує цуценя то пуповина може і сама розірватися в тому місці - це десь 3 см від животика щеняти. Закороткі чи задовгі пуповини (подразнюються коли цуценя повзає) це ризик грижі. Якщо перерізаєте ви ножницями то вмокнути і ножиці і пуповину в антисептик, якщо перегризає сука то нічого не потрібно. Ні крові ні ще чогось бути не повинно, перев'язувати не потрібно...ну йодом помажте як не там розріжете і суковиця буде.
Живіт можна прощупати, я нащупувала чи є ще щеня чи ні, якщо собака не товста це досить легко. Сумніваєтесь чи всі то вколіть коктейль з кальцієм, це не окситоцин що можуть бути наслідки, коктейль має мяку дію та й дозу кальцію заодно дасте. Якщо хтось не родився то в собаки може піднятися температура, тоді терміново їдьте до ветеринара щоб прощупав чи зробив узі і вже стимулював. Узі під час вагітності- вети роблять, але зміст...ну це ваші гроші, навряд чи навіть кількість щенят точну скажуть. Там специфіка є, узі робиться лиш в якийсь час, раніше -то ще нічого не видно, пізніше-то вже нічого не видно, вод багато...немає змісту.
Про прикорм писали..до 3 тижднів виключно молоко мамине. Після можете поступово потрошки щось пропонувати- хтось прикорм з творога починає, хтось з мясного фаршу, хтось розмочує корм для щенят до стану каші. Як на мене будь-який варіант підходить, але одна нова їда на 1-2 дні. Тобто дали щось нове їсти, подивились що все гаразд поносу немає, то на наступний день можна щось інше дати. Знову ж таки-кількість цуценят, якщо їх 2-3 то можуть виключно мамку їсти і до місяця, їм вистачає, і мамці ніякого додаткового кальцію не потрібно. А коли їх 10, то людині потрібно приділити більше часу цуценятам і суці, щоб цуценята доотримали все що їм потрібно..і раніший прикорм і є рецепти кальцинованого сиру, спеціально щоб цуценята достатньо кальцію отримали.
 
Останнє редагування:

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,196
Користувачі
2,292
Новий користувач
bohdan77
Угорі