• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Барбёзьё, Poule de Barbezieux

Сергій

Ветеран форума
Нічо, що на мочці півня червоне? Я знаю, у багатьох порід, зокрема у гамбургів, це - грубий недолік. А що у барбезьє?trollpng
 

DNK

Ветеран форума
Чому Ви ображаєте породу називаючи її мінорками?
При всій повазі, Олег не сильно ображає, бо вони десь на 90 % генетично і є Мінорками. І це нормально, якби я їх тримав, то б і не ображався, а так би їх і представляв.
Poule de Barbezieux були фактично вимершими, а відтворювали їх переважно мінорками, одночасно проводячи відбір на м'ясні якості. Не спеціаліст не відрізнить ці 2 породи. Навіть спеціалісту розділити змішане з мінорками стадо молоді буде не легко. І цей факт покладає додаткову відповідальність на заводчиків у плані ретельного відбору за м'ясними характеристиками. Дуже врізався в пам'ять окремий представник цієї породи, виставлений колись Вами, якого можна розглядати, як еталон орієнтування відбору:
Poule de Barbezieux.jpg
З таким потужним, об'ємним корпусом ніхто з Міноркою уже не поплутає.
 

krolik_perepel

Активный форумчанин
При всій повазі, Олег не сильно ображає, бо вони десь на 90 % генетично і є Мінорками. І це нормально, якби я їх тримав, то б і не ображався, а так би їх і представляв.
Poule de Barbezieux були фактично вимершими, а відтворювали їх переважно мінорками, одночасно проводячи відбір на м'ясні якості. Не спеціаліст не відрізнить ці 2 породи. Навіть спеціалісту розділити змішане з мінорками стадо молоді буде не легко. І цей факт покладає додаткову відповідальність на заводчиків у плані ретельного відбору за м'ясними характеристиками. Дуже врізався в пам'ять окремий представник цієї породи, виставлений колись Вами, якого можна розглядати, як еталон орієнтування відбору:
Переглянути вкладення 24259
З таким потужним, об'ємним корпусом ніхто з Міноркою уже не поплутає.
Ви так кажете ніби інші породи з неба попадали. В кожній є начало і кінець. Але кожна порода має свою назву. І ніхто не називає виведену породу іменами їх прородичів. Чи я не правий?
 

DNK

Ветеран форума
Ви так кажете ніби інші породи з неба попадали. В кожній є начало і кінець. Але кожна порода має свою назву. І ніхто не називає виведену породу іменами їх прородичів. Чи я не правий?
АвстралійськийОрпінгтон ;)
 

krolik_perepel

Активный форумчанин

Сергій

Ветеран форума
Можливо там Ви знайдете істину.
А я маю її шукати?trollpng Я звертаюсь до заводчика, який тримає цю породу і, наскільки розумію, поширює її в Україні, в надії на те, що він прочитав стандарт породи, яку поширює, і може мені дати відповідь по даній породі. Натомість заводчик відправляє мене на якийсь іноземний сайт "шукати істину"wtfpng Ну то так і скажіть, що стандарту породи я не читав, як має виглядати птиця за стандартом не знаю, я лише її продаю. Всі питання адресуйте до оригінаторів породи, або до іноземних заводчиків. І я прийму Вашу відповідь і не буду задавати дурних питань про породу, а лише лайкатиму будь-які фото, які Ви тут поставите.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,196
Користувачі
2,293
Новий користувач
Mariia
Угорі